• Bez kategorii

  Produkty ergonomiczne ErgoSafe®

  Świat staje się coraz bardziej wymagający, a czasu jest coraz mniej. Rozwiązanie? Ergonomiczne produkty ErgoSafe®, dzięki którym czas spędzony na siedzeniu przy komputerze lub biurku jest efektywny i ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Produkty ErgoSafe® zmniejszają ryzyko wystąpienia powszechnych dolegliwości u pracowników biurowych, takich jak: ból pleców i szyi, żylaki, niedokrwienie nóg (w tym obrzęki nóg), ból i pieczenie oczu, zespół cieśni nadgarstka, zespoły bólowe kręgosłupa i wiele innych. Wiemy, że zdrowie i komfort są dla Ciebie kluczowe. Dlatego właśnie zaprojektowano produkty ErgoSafe®. Produkty ErgoSafe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i łatwe w użyciu, dzięki czemu każdego dnia możesz pracować wydajniej i produktywniej, mniej…

  Możliwość komentowania Produkty ergonomiczne ErgoSafe® została wyłączona
 • podstawka pod tablet
  Organizacja na biurku

  Podstawki pod tablety i książki jako wyposażenie ergonomicznego biura

  Urządzenia elektroniczne w dzisiejszych czasach stanowią wręcz nieodłączny element naszego codziennego życia. Wykorzystujemy je nie tylko w pracy zawodowej, ale również podczas nauki oraz w czasie wolnym – często spędzamy przed ekranem całe dnie, nie zawsze zachowując przy tym właściwą postawę ciała. Podobnie jest z papierowymi książkami. Ich czytanie, choć stanowi fantastyczny trening dla umysłu, może nie być zbyt korzystne dla naszego kręgosłupa. Na szczęście jest na to sposób: wygodne podstawki, które powinny się znaleźć w każdym ergonomicznym biurze.

  Możliwość komentowania Podstawki pod tablety i książki jako wyposażenie ergonomicznego biura została wyłączona
 • zabezpieczenia przed dziećmi
  Bez kategorii

  Jak zadbać o bezpieczeństwo malucha w domu?

  Dom jest miejscem, które kojarzy z bezpieczeństwem. Gdy pojawia się w nim małe dziecko należy dokonać wszelkich starań, by ciekawy świata, raczkujący lub stawiający pierwsze kroczki malec, nie zrobił sobie krzywdy. Najlepiej zawczasu przygotować się i nabyć niezbędne zaślepki do kontaktów, zabezpieczenia do szafek czy bramki ochronne dla dzieci.

  Możliwość komentowania Jak zadbać o bezpieczeństwo malucha w domu? została wyłączona
 • podpórki pod książki
  Produkty ergonomiczne

  Prawidłowa postawa podczas czytania

  Czytanie uchodzi za jeden z najbardziej wartościowych sposobów spędzania czasu. Jednak choć jest znakomite dla naszego umysłu, niekoniecznie musi służyć naszemu kręgosłupowi. Na szczęście istnieją sposoby na to, by go odciążyć podczas oddawania się lekturze. Warto je poznać, by uniknąć problemów z tą częścią ciała w przyszłości.

  Możliwość komentowania Prawidłowa postawa podczas czytania została wyłączona